VIOlife – suuhoolduse uus tase!

Maast-madalast harjutamine teeb suureks meistriks ja aitab kaasa suuõõne ja hammaste heale tervisele. Hambaarstid annavad nõu, et laste hammaste puhastamisega tuleks alustada kohe pärast esimeste hammaste lõikumist ehk siis lapse ühe kuu vanuselt.   Eriti väikelapseeas on oluline teada ja osata oma hammaste eest hoolt kanda. Selleks on Violife välja arendanud suurepärased ergonoomilise käepidemega mängulised hambaharjad.

Need sobivad ideaalselt väikelastele, kelle käeline tegevus on alles välaja kujunemas ning kelle piimahambad vajavad just kõige õrnemat hoolt. Erinevate nunnude “loomalaste” nägudega harjadel on spetsiaalselt  piimahammastele loodud väikesed,  vahetatavad harjapead, mille harjased on ekstra pehmed ega kahjusta hambaid, suulimaskesta vaid säästavad hambaemaili ning stimuleerivad õrnalt igemeid.

Hammaste lõikumisega kaasnev  kihelustunne saab leevendust samuti lõbusa hambaharja abil. Selle poleeritud otstega harjased masseerivad tundlikke igemeid ja rahuldavad närimisvajadust.

Rockee laste jonnipunn-hambaharjade valikus on neli eriti nunnut tegelast: Tibu, Kass, Koer, Konn.     Kõik nad rokivad täiega ega kuku võngeldes iialgi ümber, mistõttu säilib harjapea hügieenilisus.

 

Soovitame jonnipunn-harju väikelastele kuni 5-eluaastani. Jonnipunn-hambaharjad on tore kingitus  ka sünnipäeva, katsiku või esimese hamba ilmumise puhul. Lõbus hambahari-jonnipunn innustab lapsi hambaid pesema, muutes tüütu hambapesu eriti meeldivaks ja oodatud tegevuseks! Jonnipunn-harjade pakendis on kohe kaasas veel 2 varuotsikut, nii, et saad korraga ühe harja ja 3 harjapead!

Ühest pakendist jätkub 9-kuuks. Super!!!  Vahetatavaid varuotsikud saad vajadusel hiljem 2 kaupa juurde soetada.

Lapsed, kel juba 5 eluaastat täitunud, võivad valima hakata teisi, huvitavaid Violife brändi hambaharju. Valikus on trendikad, elektrilised, erilise disaini ja värvilahendusega Slim Sonic hambaharjad. Stiilne Slim Sonic kaasaskantav hambahari reisile, tööle, koju, taskusse,  autosse, trenni, laagrisse….

Harjapead on pehmete harjastega, millel poleeritud otsad. Patareitoitel töötavad harjad ulatuvad võimsuseni 22 000 võnget minutis. Kõrgsageduslik helivibratsiooni tekitav tehnoloogia liigutab harjapead suurel sagedusel, pannes õhu vibreerima. Nii aktiveeruvad hambapasta vahumullid, mistõttu pääsevad nad hõlpsasti kõikjale, kuhu harjased ise ei satu ning eemaldavad sealt kattu ja baktereid. Tänu harjapea õrnadele võngetele stimuleeritakse ka igemeid, mistõttu paraneb seal verevarustus.

Iga pesuga toetad ka suuõõne üldist tervist! Tänu oma õrnale töörežiimile sobivad harjad ülihästi kogu perele, ka neile, kellel tundlikud hambad ja igemed.  Neid on mugav endaga kaasas kanda, mahuvad kõikjale, on hügieenilised ja kohe stardivalmis.  Innovaatilise disainiga elektrilised hambaharjad  on ka toredaks kingituseks  nii väikestele kui suurtele. Hambaharju kattev erksavärviline futlar ei ole pelgalt moeaksessuaar, mida saab edukalt sobitada ülikonna, kleidi või vannitoa sisustusega vaid garanteerib ka hambaharja hügieenilisuse ning muudab tema kaasaskandmise eriti mugavaks. Tänu väikesele AAA-patareile mahub sale pliiatshambahari kõikjale  ning jääb ära mahuka laadimisjaama kaasas kandmine. Suureks boonuseks  töörežiimil on imeliselt vaikne surin, mis ei sega teisi teki all põõnajaid.   Slim Sonic elektriline hambahari on kasutamiseks kohe valmis. Avades pakendi, leiad sealt ühe harja, ühe varuotsiku ja AAA-patarei.  Varuotsikuid saad meie või meie edasimüüjate käest eraldi juurde soetada.

Harjates hambaid regulaarselt iga päev, vähemalt 2 min korraga, saad kingituseks terved-puhtad hambad, elujõulised igemed, värskustunde suus ning  kadestamisväärselt laia naeratuse!

PEA SIIS MEELES:

  • Pese hambaid hommikul ja õhtul järjepanu 2 minutit
  • Vaheta hambaharja otsikuid iga 3 kuu tagant
  • Külasta regulaarselt hambaarsti, sest kergem ja odavam on probleeme ennetada, kui tagajärgi kustutada ning lapsi on vaja varakult hambaarstil käimisega harjutada.

Vaata lisa ka meie kodulehelt www.taiskuu.eu  ja saa meiega sõbraks facebookis https://www.facebook.com/Taiskuu/

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.