Vahvad jõulukingid kogu perele

Jõulude saabumisel tekib õhku küsimus, millega sel aastal oma lähedasi üllatada. Selleks, et sul oleks lihtsam leida kingitusi, mis sobivad kogu perele, oleme pannud kokku mõned soovitused, millest inspiratsiooni koguda. Tutvu lähemalt meie soovitusega!

© Dean Drobot via canva.com

Jõulukingid peredele, kes armastavad lauamänge

Üks kindla peale minek on lauamäng, eriti nendele peredele, kes võõrustavad palju külalisi ja kes armastavad kogu pere seltsis lauamänge mängida. Sellised jõulukingid pakuvad neile kindlasti rohkelt rõõmu ja avastamist. Üheks ajatuks valikuks siinkohal Monopoly lauamäng. Monopoly on niivõrd universaalne mäng, et seda saab mängida nii väiksemate ja suuremate lastega, pakkudes igas vanuses piisavalt põnevust ja adrenaliini. Rääkimata sellest, et Monopoly mäng aitab arendada kauplemise ja arvutamise oskust. Seetõttu on see üks hea lauamäng, millega tänavustel jõuludel kedagi üllatada

 

Aga millised on teised sobilikud jõulukingid? Teised jõulukingid, mis pakuvad piisavalt nuputamist, aga ka head viisi, kuidas koos aega veeta, on kõiksugused teised lauamängud nagu näiteks Alias – seda lauamängu on mitmes erinevas versioonis ja erinevatele vanustele. Eesti teadmiste suurendamiseks on heaks valikus eesti teemaline lauamäng, strateegilise mõtlemise arendamiseks Catan ja loovaks mõtlemiseks Dixit. Lauamänge on võimalik soetada erinevas hinnaklassis, alates viiest kuni paari kümne euroni välja.

Kultuuri armastavale perele

Kui pereliikmed tegelevad kunstiliste aladega nagu muusika, kunsti või kirjandusega, tuleks otsida midagi, mis seondub nende kutse ja hobidega. Üheks heaks ideeks on kinkida mõne armastatud artisti album või vinüülplaat. Teine võimalus on üllatada pere artisti kontserdipiletitega, mis pakub kindlasti meeliülendavaid emotsioone kogu perele.

 

Mõni uus raamat, olgu selleks midagi klassikute hulgast või viimasel ajal ilmunud teostest, on pea alati suurepäraseks kingituseks. Heida pilk raamatute valikule ja mõtle, mis võiks perele meeldida. See ei pea olema klassikaline juturaamat, vaid võib olla ka fotoraamat või ülevaade mõnest kunstisuunast või kunstniku töödest.

Jõulukingid sportlikule ja aktiivsele perele

Kui nende vaba aeg möödub mööda matkaradasid seigeldes või sporti tehes, pole kahtlustki, et pilgud tasub pöörata sporditarvete poole. Ehk üllatada hüppenööriga, mis on suurepäraseks treening vahendiks ja alternatiiviks jooksmisele. Või hoopiski joogipudelid, mis on kerged ja mida saab võtta kaasa treeningusse ja matkarajale. Kui pere armastab käia üheskoos sportimas, siis üllata neid ühesuguste spordi T-särkide või pluusidega.

 

Väga sportlikele inimestele kuluvad ära ka lõõgastavad protseduurid, mille jaoks saad panna kokku spaa komplekti, mida kodus kasutada. Lisa sinna vannipallid, näomaskid, kehakreemid ja lõhnaküünlad. Kingitust võib täiendada ka pehme hommikumantli või sussidega. Juhul, kui kodus on saun, võid kinkida juurde saunamett, eeterlikke õlisid ja muid tarbeid, mis muudavad saunas käimise imeheaks. 

 

Kõik need ja paljud teised head jõulukingid leiad kerge vaevaga Kaup24 ja Hansaposti tootevalikutest. Mine uudista ja vali juba varakult parimad kingitused välja!

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.