Tee enda kehale kingitus ja muuda oma rasedus kergemaks

Rasedus ja emaks saamine on paljude naiste üks suurimaid unistusi ja kui see ühel ilusal päeval käes on, on rõõmutunne kirjeldamatu. Paraku aga on rasedus naise kehale äärmiselt kurnav ja seda eriti siis, kui loode suuremaks kasvab. Siinkohal tulevad kõigile lapseootel naistele appi bandaažid!

 

Mis asi on bandaaž ja milleks seda kasutatakse?

Bandaaž on ohutu, mugav ja kergesti kasutatav abivahend, mis on mõeldud raseduse ajal kandmiseks, et toetada kõhtu ja vältida venitusarmide teket. Lisaks sellele aitavad bandaažid toetada selga, ennetada kõhu allavajumist ning vähendada liigse koormuse teket elunditele ja alakehale. Ühtlasi on bandaažid head abimehed, et loode püsiks ema kõhus õiges asendis.

Rasedusperioodil aitab bandaaži kasutamine ennetada võimalikke nurisünnitusi, emal on suure kõhuga mugavam ja parem olla ning venitusarme tekib tavapärasest vähem. Ühtlasi vähendab bandaaži kandmine võimalikke rasedusaegseid ja sünnitusel tekkivaid tüsistusi. Pärast beebi sündi aitavad bandaažid ka kehal kiiremini taastuda!

Bandaaži kandmisega võib alustada alates 5. raseduskuust. Soovituslikult tuleks see selga panna hommikul enne voodist tõusmist või pärast lühiajalist lamamist. Bandaaži võib kanda terve päev või vastavalt enesetundele, ent soovituslik on see iga 3 tunni järel 30 minutiks ära võtta. Öösel bandaaži kanda ei tohi!

Selleks, et valida endale sobiv bandaaž, tuleb jälgida tootjapoolseid suurustabeleid. See tähendab, et kandmisel peaksid bandaaž või bandaažpüksid olema tihedalt ümber keha, kuid mitte liikumist takistama. Kui tekib egamugavustunne, siis on valitud vale suurus või tekkinud viga mõõtmisel. Juhul, kui ebamugavustunne ei kao, tuleb kindlasti konsulteerida oma raviarsti või ämmaemandaga. Soovituslik on bandaaži kanda kas paljal ihul või aluspesu peal.

Bandaažid on valmistatud õhulisest materjalist, nii et need ei aja higistama ja lasevad nahal hingata. Nende kandmine ei takista raseduse normaalselt kulgu ja võimaldavad naisel end tunda mugavalt.  Mõned bandaažid on ka lisatugevdustega ja tagavad naisele stabiilsuse. Rasedusaegset vööd tuleb reguleerida vastavalt kehakujule – külgedelt saab vööd vajadusel pinguldada. Korralikult kinnitatud vöö toetab kõhtu, kergendab hingamist, aitab toetada lülisammast ning vältida väsimust ja seljavalusid.

RelaxSan (Itaalia) RelaxMaternity kollektsiooni tooted SILVER PRE ja SILVER BELT on uued ja innovatiivsed! Eriline hõbeniidiga kangast valmistatud vöö on antistaatiline, antibakteriaalne ning kaitseb loodet 98% ulatuses ka elektomagnetlainete eest, mida levitavad raadiod, televiisorid ja mobiiltelefonid.

 

 

Bandaažid SILVER PRE ja BELT sobivad hästi just neile naistele, kes puutuvad igapäevaselt kokku elektromagnetlainetega (näiteks kassapidajad, arvutiga töötamine jne). Vöö aitab ühtlasi hästi temperatuuri reguleerida – suvel hoiab vöö normaalset kehatemperatuuri, talvel hoiab sooja!

 

 

Kuidas aitavad bandaažid sünnitusest taastuda?

Bandaažid pole kasulikud mitte ainult rasedusperioodi ajal, vaid ka pärast sünnitust. Nimelt aitavad vöö ja aluspüksid taastada kõhuseina- ja lihaste toonust ning leevendada traumade ja operatsioonide mõju naise kehale. Lisaks on bandaaži abil võimalik säilitada ning taastada õige rüht ja kehahoiak.

Tihtipeale jääb pärast sünnitust järele väljaveninud kõhunahk ja isegi rippuv kõht, mida saab aga ennetada bandaaži kandmisega. Vöö on ühtlasi kasulik kõigile neile naistele, kellele tehakse keisrilõige, sest see toetab kõhuseina. Enamasti saavutab kõhusein oma esialgse vormi 6 nädalat pärast sünnitust.

Ka sünnitusjärgset bandaaži tuleks selga panna lamavas asendis. Õige suuruse valimiseks tuleb mõõta enda vöö- ja puusaümbermõõt vastavalt pakendil toodud skaalale. Õigesti valitud toode on tihedalt ümber keha ega takista tavapärast liikumist. Jällegi, kui tekib ebamugavustunne, on eksitud suuruse valikul ja kui see ei kao, tuleks konsulteerida oma raviarsti või ämmaemandaga.

Vööl on elastsed kinnitused, mis võimaldavad seda kohandada vastavalt oma kehakujule. Bandaaž aitab kõhtu lamedamaks suruda ja tuharaid ning puusi kaunimaks vormida. Vööl on ka mikromasseeriv toime, mis soodustab keha verevarustust. Kui on soov oma sünnituseelne figuur taastada, siis bandaaž on selleks imepärane abivahend!

TASUTA koolituspäevad 2022: 28.09., 26.10., 23.11 lisainfo: +372 555 23 260

Kõige suurem valik bandaaže on leitav Relaxmom esinduspoodides Tallinnas: Liivalaia 28 või Sõle 23.

e-poed: www.relaxmom.ee   www.9kuud.ee

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.