Suur „Meeleheitel koduperenaiste“ kingisadu! Sony Channel sai 10-aastaseks!

Meeleheitlik ei ole tänavu ainult Eesti suvi, vaid tagasi on ka läbi aegade üks vaadatuim sari „Meeleheitel koduperenaised“. Sony Channelil täitus sel suvel esimene suur juubel – tee eestlaste südamesse leiti juba 10 aastat tagasi. Selle erilise sündmuse puhul korraldab kanal sarjamaratoni, et naabrinaistel jätkuks juttu igaks nädalavahetuseks. Lisaks tujutõstvale vaatamisele, jagab sünnipäevalaps välja ka kingitusi. Nimelt jagab Sony Channel oma Facebooki jälgijate vahel välja eksklusiivseid õige sarjafänni komplekte.

Kõik algab enda kodust

Idee sai alguse ühest õhtupoolikust televiisori ees. Nimelt oli sarjalooja Marc Cherry koos emaga vaatamas õhtuseid uudiseid, kus räägiti naisest, kes uputas ära oma lapsed. Olukorrast šokeeritud Marc pöördus oma ema poole küsimusega: „Kas sa kujutad ette naist, kes on nii meeleheitel, et teeb liiga oma lihastele lastele?“ Mille peale kostus ema suust väga otsekohene vastus: „Mul on need mõtted peast läbi käinud.“ See oli esimeseks märgiks Cherry jaoks, et äärelinna koduperenaistel võib olla meeleheitlik ja kaootiline elu.

Marc’i ema Martha ei inspireerinud poega pelgalt looma vaid sarja, kuid temast on alguse saanud nii mõnigi tegelane –  peategelastena tuntud ülekoormatud pereema Lynette ja  passiiv-agressiivne perfektsionist Bree ning kõrvaltegelasest naabrinaine Martha, kellel oli esimeses hooajas kanda üpris tähtis roll. Samuti on sarja sisse kirjutatud nii mõnigi eluline moment ema-poja elust ning omavahelisest läbisaamisest.

Kas Sa teadsid, et sarjast tuntud Wisteria Lane’i tänavat peetakse läbiaegade ilusaimaks TV-naabruskonnaks? Detailideni viimistletud majad ning justkui joonlauaga mõõdetud aiad on ehtsaks näiteks Ameerika Unelmast. Tegelikult on võtteplats ehitatud juba aastal 1946 ning on kasutatud teisteski USA sarjades nagu näiteks „Leave it to Beaver“ ja „The Munsters“. Samal võtteplatsil filmiti ka 2002 aasta aegumatu hitt „Dilemma“, mille laulsid kuulsaks Nelly ja Kelly Rowland. 

Selleks, et saaksid olla üks vähestest Eestis, kellel on limiteeritud „Meeleheitel koduperenaiste“ komplekt, hakka Sony Channel Eesti Facebooki lehe jälgijaks juba täna! Igal nädalal jagatakse huvitavaid fakte filmidest ning sarjadest, palju kaadritagust melu ning suurepäraseid kingitusi, mis panevad silma särama igal sarjafännil. Vaata „Meeleheitel koduperenaiste“ maratone nädalavahetuseti läbi terve suve ainult Sony Channelis.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.