Samsung kutsub kõiki osalema laste joonistusvõistlusel

Samsung kutsub lapsi ja noori vanuses 7 kuni 18 osalema joonistusvõistlusel „Minu kangelane“, mille peauhinnaks on ainulaadne võimalus saada joonistus ametlikult Samsungi The Frame reklaami. Lisaks loomulikult hulk nutiseadmeid ja teler ise.

Ema, isa, Batman, Nublu või printsess Elza? Igal lapsel on oma kangelane! Samsungi The Frame elustiili teler on loodud selleks, et see muuta kunstigaleriiks, kus leidub kõikidele laste joonistatud tegelastele oma koht. Just seda võimalust joonistusvõistlus kõigile ka pakub.

Samsung kutsub lapsi ja noori vanuses 7 kuni 18 osalema joonistusvõistlusel „Minu kangelane“ ja võistlema ainulaadse auhinna nimel, milleks on oma joonistuse esitlemine Samsung The Frame teleri reklaamikampaanias. See tähendab, et parimad pildid pääsevad ametlikku Samsungi reklaami.

Lisaks jagatakse muidugi välja hulk teisi väärtuslikke auhindu – 3x Galaxy Buds2 uued kõrvaklapid muusikapauside jaoks, 3x Galaxy Tab S7 FE tahvelarvuti loominguliste annete arendamiseks ja peaauhind The Frame disainteler. Kui teler on sisse lülitatud, saad vaadata oma lemmiksarju või -filme. Väljalülitatud Frame TV muutub kunstigaleriiks, kuhu võid üles laadida enda kunstiteosed või kus saad nautida maailmakuulsate maalikunstnike omi.

Parimaid joonistusi aitab välja valida žürii, kuhu kuulub Henry Jakobson ehk A mida Henry teeb?, disainer ja kaksikute ema Helene Vetik, maali- ja installatsioonikunstnik Kristi Kongi ning Antti Aasma Samsungi Eesti kontorist.

Kunstiteose esitamine on lihtne, see tuleb lihtsalt võistluse kodulehel minukunst.ee üles laadida. Lisaks on oodatud kõik oma teoseid ka sotsiaalmeedias jagama ja tööde poolt hääletama, sest eraldi saavad auhinnatud ka rahvahääletuse lemmikud. Kord nädalas loositakse kõigi joonistuste jagajate vahel välja üks Wolt 50-eurone kinkekaart.

Joonistused peavad olema A4 või A3 formaadis lehel värviliselt või mustvalgelt. Joonistus võib olla mis tahes tehnikas, kuid mitte kasutada digitaalseid joonistusi.

Jagades pea meeles ära märkida Samsung Eesti SamsungEesti (IG: @samsungee; FB: SamsungEesti)!

Loe võistluse kohta lähemalt: https://minukunst.ee

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.