PARIMAD NIPID NAHA TURGUTAMISEKS VARAKEVADEL

Millised on põhilised mured, mis võivad hakata nahka talve lõpus kimbutama?
Veebruar, märts ja aprill on naha jaoks kolm kõige raskemat kuud. Kuna tegu on meie kõige suurema organiga, mis kaitseb keha kuivamise ja infektsioonide eest, siis muutub talve lõpuks ka kõige paremini hooldatud nahk kuivaks. Muidu kuiv nahk kipub kuivama aga “rosinaks”. Meie tuuline kliima ja sise- ning väliskeskkonna niiskuse vahe ja temperatuuride suured kõikumised aitavad kaasa sellele, et enamikel nõrgeneb naha normaalne kaitsevõime. Nõnda tungivad argipäeva nii punetus, kiskuv tunne, karedus kui ka punnid ja vistrikud.

Millest alustada naha hellitamist? Kas hea kreem kaotab naha probleemid?
Pikaajalise kogemuse baasil tundub, et ainult kreemist, ükskõik kui hea ja kallis see ka poleks, ei piisa. Korralik puhastamine on A ja O.

Kuiva ja niiskusvaest nahka puhastatakse puhastuspiima, kreemi või õliga. Toode peaks olema meiki ja mustust tõhusalt eemaldava toimega, sest jumestust ei ole hea liiga pikalt mööda nahka hõõruda. Kui puhastuskreem või õli on meigi ja mustuse lahti sulatanud, tuleb nägu puhtaks pesta.

Seganahka ja rasust nahka puhastatakse geeliga. Puhastusgeeli puhul peab jälgima, et see ei sisalda aineid SLS (sodium lauryl sulphate) ja/või SLES (sodium laureth sulphate), sest need ained tekitavad küll rikkaliku vahu, aga on kuivatava toimega. Hoolikalt puhastades saab nahk puhtaks ja selle kaitsevõime on parem.

Olenemata nahatüübist on puhastuse teine samm näovesi, mis võiks kindlasti sisaldada hüaluroonhapet. See on parim niiskuse siduja üldse! Kui nahk on puhas, siis saab alustada naha turgutamisega.

Kas naha head seisukorda taastav kreem peaks olema rasvane? Kas ja millisel hetkel peaks üle minema kergemale ehk suvisele kreemile?

Rasvane kreem ja ka näoõli on soovitatav siis, kui nahk on kare ja kuiv. Niiskusvaese naha puhul rasvased kreemid ei toimi. Kõik D’DIFFERENCE kreemid suudavad naha tasakaalu viia ja tugevaks muuta kuna niiskus toodetes vabaneb järk-järgult (inglise keeles time release system) ja niiskus säilitatakse naha sees kaitsekihti taastumist soodustavate ainetega nagu hüaluroonhappe polümeerid, skvalaan (squalane) ja siidipeptiidid. Sageli kasutatakse sama efekti saamiseks ja nahale sileda pinna andmiseks silikoone (näiteks dimethicone, silicone, cyclomethicone) ja PEG-ühendeid. Meigitoodetes on need omal kohal, kuna muudavad nahapinna tõeliselt siledaks. Nahahooldustoodetes soovitatakse neid vältida. Siledus on mõnus, aga kas ka see “kile”, mis tekib silikoonidest ja hakkab häirima pikaajalisel kasutusel naha loomulikku tegevust?

Paks ja rasvane kreem ei ole lahendus. Nahale on ennekõike vaja vett ehk niiskust. Niisutav kreem on oluline igal aastaajal. Talvel ei pea kartma, et nahk ära jäätub, sest vesi on meie naha ja organismi loomulik komponent. Kui te muretsete, siis kandke kreem näole 30 min enne väljumist.

Praegu räägitakse palju seerumitest. Mis need on ja kas need toimivad?
Seerum on tõeline võtmetoode, mis parandab naha seisundi väga kiiresti. Ma võrdlen seerumit süstiga ja kreemi tabletiga. Süst aitab valu puhul kiiremini kui tablett! Seerumi mõte on selles, et see sisaldab vaid aktiivaineid, mis turgutavad nahka. Seerumit kasutatakse alati koos kreemiga, sest erinevalt seerumist on kreemis ka nahka kaitsvad ning niiskust naha sisse sulgevad koostisained. Siinkohal saab tuua šampooni ja palsami näite – üks avab juuksekiud ja teeb need puhtaks, teine sulgeb ja annab kaitse.

Seerumi puhul ei tasu Liiga palju mõelda oma vanusele, mõelge tulemusele, mida te soovite saavutada. Seerum, mis sisaldab hüaluroonhapet, antioksüdante ja vitamiine, sobib kõigile ja on tõhus. Samuti on vetikaekstrakt hea aine, sest silub ja aitab väljutada jääkaineid. Pika pai jumetule, punetavale ja õrnale nahale teeb B3-vitamiin ehk niatsiinamiid.

Palun soovita paari-kolme näonaha turgutajat ka D’DIFFERENCE valikust.
D’DIFFERENCE 5D Rejuvenating Serum – sisaldab kolme erineva suurusega hüaluroonhappe molekuli. Lisatud ei ole paksendajaid, emulgaatoreid, lõhna- ega värvaineid.

D’DIFFERENCE 6D Cocooning Gel-to-Oil Cleanser&Make-up Remover – väga hästi nahka puhastav meigieemaldusõli, mis sobib näole ja silmadele. Veega kokkupuutes muutub õli piimaks. Toode on mõeldud kuiva ja kurnatud naha puhastamiseks ja ka neile kes kasutavad palju meigitooteid või tugevat SPF-i. Õligeeli karbis on puhastusrätik, see viimistleb puhastusrituaali, eemaldades kõik jäägid.

D’DIFFERENCE 4D Moisturizing Day Cream –päevakreem, mis parandab väga kiiresti naha seisukorda – niisutab, toidab, taastab kaitsekihi ja muudab naha säravaks ning tugevaks

D’DIFFERENCE on Eesti arstide poolt loodud nahahooldussari, mis sisaldab looduslikke aktiivaineid ja annab silmaga nähtavaid tulemusi. Tooted on saanud enim iluauhindu ja tunnustust. Sarja tugevus seisneb teaduslikus uurimistöös ja pikaajalises kogemuses. Kõik tooted töötatakse välja oma laborites ning enne müügile jõudmist läbivad need arvukaid teste. Tõhusus ja turvalisus on loomingu võtmesõnad!

Tooted on müügil Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Stockmannis, Tradehouse Ilukaubamajades, I.L.U. poodides ning e-poes www.ddifference.com

FB: @ddifferencebrand
IG: @ddifference_brand
YT: https://www.youtube.com/channel/UCe1IWEe6VtIBJAE74UeQdKA

Kuni 25.04 on kõik nahahooldustooted sünnipäeva puhul 20-50% soodsamad!

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.