Otsid talveriideid lastele? 5 soovitust ostu sooritamiseks

Talvel on oluline valida riided, mis hoiavad sooja ja kaitsevad vajadusel ka saju ning tuule eest. Lase oma lastel nautida õuerõõme iga ilmaga ja vali neile ilmastikukindlad üleriided järgides meie soovitusi. Avasta suur valik lasteriideid Kaup24 ja Hansaposti valikust ja telli kodust lahkumata kõik vajalik saabuvaks talveks.

Pööra tähelepanu materjalile ja voodrile

Eelista riideid, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja hea soojapidavusega. Selle jaoks tuleb valida näiteks meriinovillast alusriided ja pealisrõivad, millel on soojapidav vooder. Väiksematele lastele vali kombe, mida on hea selga panna kärutamiseks kui ka autosõiduks. Selliseid mugavaid ja soojuskindlad kombesid pakuvad mitmed tuntud lasteriiete brändid, sealhulgas Name it. Name it softshell kombe on vastupidav, hingav, tuule- ja veekindel, sobides hästi meie muutliku ilmastikuga sügisesse ja talve. Valides laste üleriideid, pööra tähelepanu suurustele ja arvesta sellega, et nad kasvavad kiiresti!

Vaata kui veekindel on toode

Teadagi võivad meie talved olla kas krõbedalt külmad või väga vihmased ja soojad. Seetõttu on oluline, et üleriided oleksid võimalikult veekindlad, aga samal ajal ka soojad ja hingavad, et mitte panna last end ebamugavalt tundma. Selleks vali materjale ja riideid, millel on hea veekindlus kui ka disain, näiteks vaata, kas lukule, trukkidele või nööpidele on lisatud veekindel kiht, mis takistab niiskuse pääsemist keha lähedale.

Riieta laps kihiliselt

Ainuüksi jope või kombe ei hoia last soojas, vaid võtmesõnaks on kihiline riietumine. Selle jaoks vali lapsele alusriided, mis juhivad kehast niiskust eemale ja hoiavad samal ajal sooja, nagu näiteks meriino, ja vali kõige pealmiseks kihiks ehk jopeks midagi, mis lisaks soojale peab ka tuult ja niiskust. Kihilise riietumise eeliseks on ka see, et kui lapsel peaks hakkama palav, saab mõne kihi kerge vaevaga eemaldada, segamata tema mängurõõmu.

Ära unusta mugavust

Lapse talveriided peavad võimaldama tal vabalt liikuda ja joosta. See tähendab seda, et eelista neid üleriideid, millel on mugavad funktsioonid: helkurdetailid, et lapsi oleks lihtne pimedas näha, eemaldatavad ja reguleeritavad kapuutsid, jala kummid ja käiste külge kinnitatavad kindad. Samuti tagab mugavuse õige suurus, et ta tunneks riietes mugavalt ja need laseksid tal hüpata, joosta ja mängida.

Vastupidavus ja kvaliteet

Üks võimalus tagada toote hea vastupidavus, on eelistada kvaliteetseid materjale ja lastetoode brände nagu Molo, Name it, Reima jt. Lisaks sellele mängib siinkohal rolli ka riiete disain, vaata, et küünarnukkide ja põlvede kohad oleksid tugevdatud vastupidava ja paksu materjaliga; riided oleksid kergelt selga pandavad ja lihtsalt pestavad.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.