Nutikad kingitused lastele

© Scott McNiel via canva.com

© Scott McNiel via canva.com

Olgu saabumas sünnipäev, jõulud või mõni teine oluline tähtpäev, mis väärib tähistamist. Kui sa otsid selle jaoks kingitust oma pisikesele 3- kuni 5-aastasele lapsele, siis oled jõudnud õigesse kohta. Meie soovituste põhjal saad ammutada inspiratsiooni oma järgmiseks kingituseks. Samuti on kõik need vahvad kingiideed saadaval Kaup24 ja Hansaposti tootevalikutest. Nii et kingi ostmiseks ei tule isegi poodi kohale sõita.

Nuputamist pakkuvad mängud

Lapsevanematele meeldivad kindlasti sellised kingitused, mis pakuvad rõõmu ja arendavad lastes oskuseid. Õnneks meeldivad need ka lastele, sest pole väikest last, kes ei leiaks, et LEGO Duplo või puzzled pole huvitavad. Lastele meeldivad puzzled, millel on toredad pildid nende lemmikloomadest, loodusest või erinevatest tegevustest. Puzzlede kokkupanekul arendavad nad oma mõtlemist ja koostööoskust juhul, kui nad teevad seda koos oma õe-venna või sõbraga.

LEGO Duplo paneb fantaasia tööle – selle abil saab ehitada hooneid, panna kokku inimesi ja muid esemeid sõltuvalt LEGO Duplo tüübist. Kokku pandud esemetega saab mängida erinevaid mänge, mille peale nad ise tulevad.

Liikumist motiveerivad kingid

Liikumisharjumuste kujundamisel mängib lapse iga olulist rolli – süsti temasse aktiivsuspisik juba väiksena ja tutvusta talle erinevaid viise, kuidas vahvalt aega veeta. Selleks võid kinkida tasakaaluratta, millega ringi vurada koduõuel või parkides. Samuti on väga populaarsed laste tõukerattad ning erinevad pallimängud. Väiksematele lastele sobivad ka ronimiskolmnurgad või teisisõnu Pikleri kolmnurgad ja tasakaalulauad, mis arendavad ronimise ja tasakaalu hoidmise oskuseid. Arvesta lapse vanusega ja kingi talle midagi, mille abil vahvalt ja aktiivselt õues aega veeta. 

Pehmed mänguasjad, mida saab kaissu võtta

Igasugused pehmed mänguasjad alates kassidest kuni jänesteni välja on mõnusad kaisutamiseks kui ka erinevate loovate mängude mängimisel. Pehme kaisukas läheb alati lastele peale, eriti kui tegemist on pisemate lastega. Mõtle, milline loom talle võiks meeldida ja kingi talle mänguasi, millega saab ta uusi mänge mängida ja magamisel kaissu võtta.

Lasteraamatud põnevate lugudega tutvumiseks

Sõltuvalt lapse täpsest vanusest saad valida välja mõne raamatu, mis sobib täpselt tema eaga ja aitab arendada oskuseid, mida selles vanuses vaikselt õpitakse tundma. Erinevate tekstuuridega pehmed raamatud sobivad kõige väiksematele, sest nende abil õpivad nad kompama materjale ning haarama väikeseid asju. Suurematele lastele sobivad juba lühemate juttudega raamatud, mida nad saavad kas ise või koos vanemaga lugeda.

Lapsele kinki valides pea meeles kahte asja, tema vanust ja seda, milliseid oskuseid oleks selles vanuses vaja arendada. Teiseks seda, mille vastu on ta juba ise huvi välja näidanud. Nii leiad kingi, mis pakub talle rõõmu ja võimalust omandada uusi oskuseid ja teadmisi.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.