Minu esimesed ehted….

Kas mäletad, kui said omale esimese hõbeketi või vanaema poolt kingitud esimesed kuldkõrvarõngad…  Kas oled nõus, et need hetked ja mälestused toovad siiani siira muige suunurka ja sooja tunde südamesse. Olgugi, et täna on need ehted võib-olla ehtekarbis kandmas ilusat mälestust või hoopiski leidnud juba uue ja veelgi tähenduslikuma vormi, kuid mälestus ja soe tunne on jäänud.

Tänapäeva kiires elutempos laseme end  tihti mõjutada hetke-emotsioonidel ning  särav-kirevatest ahvatlustest, kuid peatugem hetkeks ja mõelgem sellele, mis on jääv!

Mis annab väiksele printsessile juba noores eas võimaluse hinnata väärtusi ja erilisi hetki, mis vanemas eas nii ehtekarbist kui hingepeeglist vastu peegeldavad?

Lasteehted_430_05

Väärismetallist ehted on ajas alati väärtuslikud ja kannavad lisaks emotsionaalset positiivset aurat, kuid on sama palju ka praktilised – allergiavabad. Tänases ühiskonnas on palju allergeene ja lapsed reageerivad neile väga tundlikult, seega on eelistatuim valik just väärismaterjalidest tooteid.

Mitmetes Goldtime kauplustes on võimalus ka kõrvarõngaauke teha. Goldtime müügikonsultandid on läbinud spetsiaalse koolituse ja muudavad selle veidi “hirmutava” hetke väikese lapse jaoks positiivsetes meeleoludes sündmuseks.

Goldtime juveeliosakonna ostujuht Aveli Kippari sõnul on Goldtime võtnud oma südameasjaks pühendada pisikestele printsessidele oma eriline lasteehete kollektsioon, mis on inspireeritud unistustest, olulistest hetkedest ja tähenduslikest momentidest. Selleks võib olla sünnipäev, lasteaia- või kooli lõpetamine, esimene koolipäev või lihtsalt armas suvepäev.

“Kollektsiooni kuulub rikkalik valik nii kullast kui ka hõbedast kõrvarõngaid, käekette ja ripatseid, mille hulgas ka meeleolukad ning armsad sodiaagiripatsid. Hõbeehted on kaetud roodiumiga, et vältida hõbedale iseloomulikku oksüdeerimisprotsessi. Paljud tooted on käsitööna kaetud kvaliteetse emailiga, et tagada ehetele kirkad värvid ja hea vastupidavus. Meie soov on luua üheskoos lastele rõõmsaid hetki, mis aastate pärast toovad neile samasuguse sooja naeratuse näole, mis meil endilgi täna ehtekarpi vaadates!” lisab Aveli Kippari.


 

Goldtime lastekollektsioon on saadaval kõikides Goldtime kauplustes üle Eesti.

Kõrvaaukude tegemise teenust pakuvad Tallinnas Viru Keskuse, Ülemiste, Kristiine, Magistrali, Solarise ja Viimsi Keskuse Goldtime kauplused.

Tartus rõõmustavad printsesse Lõunakeskuse ja Tartu Kaubamaja müügikonsultandid. Uued kõrvaaugud on võimalik lasta teha ka Port Artur 2 ja Kuressaare Auriga Goldtime kaupluses.

Soovitame kauplusesse eelnevalt helistada, veendumaks, et kõrvaaukude tegemiseks koolitatud müügikonsultant on Teile sobival ajal tööl.

Goldtime

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.