Millised kõrvarõngad on parimad talvel kandmiseks?

Esimese lörtsi saabudes otsitakse välja kampsunid, paksud sallid, käpikud ja mütsid. Samal ajal aga poetatakse oma lemmikehted kurvalt sahtli põhja, mõeldes, et järgneva 3-4 kuu jooksul ei ole võimalik oma ehetele päevavalgust niikuinii näidata trööstitute ilmaolude tõttu. Eelkõige langevad sellise olukorra ohvriteks kõrvarõngad, mis võetakse uuesti välja alles mütsihooaja lõppemisel.
Tegelikult on kõrvarõngaid võimalik kanda mugavalt ka talvehooajal, kuid seejuures tasub silmas pidada mõnda lihtsat kuldreeglit.
1. Eelista kuld- ja hõbekõrvarõngaid
Karmides talveoludes on materjalide kvaliteet oluline. See põhimõte peab eriti paika talvesaabaste ja -jopede puhul, kuid sama hästi kehtib see ka ehetele.
Soodsama hinnaga nikkelehted ei pruugi külma ilmaga nii hästi vastu pidada, kui ehtsast väärismetallist aksessuaarid. Sestap on mõistlik valida eelkõige hõbedast või kullast kõrvarõngad. Erinevalt eksiarvamustest ei tee madalad temperatuurid väärismetallidele sugugi midagi halba. Vastupidiselt, kuldehted võivad rohkem kahjustuda suvise soojuse käes, mitte talvise karge kliima käes.
Kuldehete kandmine ei ole üksnes ilu küsimus, vaid neil on ka oma praktiline külg. Kulda kasutatakse selleks, et reguleerida inimkeha temperatuuri paremini. Ekspertide sõnul võivad kuldehted suisa abistada inimesi, kellel on kehatemperatuuriga probleeme. Kuldkõrvarõngad võivad seega talvise külmuse korral sind suisa soojemana hoida!
2. Vali võimalikult väikesed kõrvarõngad
Talvel tuleb silmas pidada ainult ühte kõrvarõngareeglit: vali võimalikult pisikesed kõrvarõngad. Paraku tuleb praktilistel kaalutlustel eemale hoida rippuvatest kõrvarõngastest või disainidest, mille kinnitus ei ole kõige stabiilsem. Kõige hullem asi, mida sa võid talvel kõrvarõngaste kandmisel endale teha, on salli külge takerduvad kõrvarõngad. Kui õues on niigi külm, peaks kogu riietus ja aksessuaarid olema võimalikult mugavad. See kehtib ka kõrvarõngastele.
Kui oled parasjagu igapäevaselt mässitud talvejope, salli ja mütsi sisse, tasub valida täppkõrvarõngad või väikesed rõngastiilis aksessuaarid. Niiviisi ei jää kõrvarõngad ette, kuid saad ikkagi oma välimust natuke elavdada, hoolimata õues tuiskavast lumest.
3. Katseta erinevaid sümboleid
Kas sa oled üks neist, kes ostab esimesed piparkoogid ja jõuluehted juba oktoobris? Kui nii, siis tasub seda jõulutunnet tuua ka oma aksessuaaridesse! Proovi talvel erinevate sümbolitega väikeseid rippuvaid kõrvarõngaid. Lumehelbed, väikesed päkapikud, piparkoogid – kõik jõuluaegsed sümbolid sobivad talvel kandmiseks imeliselt!
Ära karda eksperimenteerida – jõuluajal on kõik inimesed natuke kõrgendatud meeleolus ja sinu vahvad kõrvarõngad tooksid kindlasti kontorisse pisut jõulurõõmu. Pealegi, suvel ju ei saa kanda päikapikkude või lumehelvestega ehteid, seega kasuta võimalust ja vali endale talveks sobiva teemaga kõrvarõngad.
4. Jäta teemantid koju
Kuigi vääriskivid taluvad temperatuuri hästi, siis paraku on ehetesse paigutatud teemantid, safiirid ja rubiinid kaitsetud lumehangede suhtes. Isegi kvaliteetsete ehete puhul on alati võimalik, et kalliskivi tuleb oma õdusast ümbrisest lahti ning kukub välja. Ehkki selle juhtumise tõenäosus on väga väike, on parem karta kui kahetseda. Kui teemant peakski maha kukkuma, siis on lumehangest seda võimatu üles leida. Samas suviselt asfaltkattega kõnniteelt leiab särava kalliskivi hõlpsalt üles.
Ära parem riski ning jäta talveperioodil väga väärtuslikud ehted koju. Selle asemel kasuta üleni kullatud kõrvarõngaid või Swarovski kristallidega kaunistatud ehteid.
Kas teadsid, et kõrvarõngaid ja teisi ehteid saad mugavalt osta ka internetist? See tähendab, et sa ei pea suunduma kodust välja ning saad turvaliselt ehteid osta oma kodumugavuses. Tutvu kõrvarõngaste valikuga Jahontsi veebipoes, kust leiad kindlasti endale sobivad talvised kõrvarõngad.