Milline on parim õhuniisutaja?

Liiga kuiv õhk mõjutab meie heaolu. Kuiv õhk võib muuta meie limaskestad kuivaks, mõjutada und ja heaolu. Selleks, et õhuniiskus oleks kogu aeg normaalne ehk keskmiselt 30-40%, võib sul vaja minna õhuniisutajat. Õhuniisutaja aitab hoida õhuniiskuse taset kontrolli all ja tagada parima õhu sinu kodus või kontoris. Kuidas aga leida parim õhuniisutaja? Tutvu meie soovitustega ja leia sobiv õhuniisutaja kas Kaup24 või Hansapostist!

Milline on parim õhuniisutaja?

Parim on alati suhteline mõiste ja seetõttu, et leida see sinu jaoks parim õhuniisutaja, on vaja mõelda, mida vajad. Õhuniisutaja tuleb valida nii toa suuruse kui ka mudeli põhjal. Olemas on nii aurupõhised, ultraheli kui ka tsentraalsed õhuniisutajad. Milline on neist parim õhuniisutaja? Selleks tuleb neid natukene lahti selgitada. Aurupõhine õhuniisutaja on kõige klassikalisem variant – see toodab elektri abil niisket auru, mis paistakse ruumi. Ultrahelil põhinevad mudelid toimivad tänu ultrahelile, mis tekitab veest peene veeauru, mis niisutab sinu kodu õhku. Tsentraalsed seaded on sellised, mis on seotud sinu kliimaseadmega ja mis töötavad selle kaudu. 

 

Kui sa soovid parandada mõne üksiku toa õhuniiskuse taset, siis on sinu jaoks parim õhuniisutaja kas auru- või ultrahelipõhine. Kogu elamise õhuniiskuse taseme kontrollimiseks on parimateks lahendusteks kindlasti tsentraalsed seadmed, sest nii saad kontrollida kogu enda maja või korterit. Aga lisaks sellele on parim õhuniisutaja selline, mis ei tee palju müra ja mis töötab kaua aega, viimase puhul tuleb arvestada paagi suurust, kuhu valad vee. Kui sinu tuba on väga suur, siis ei tasu soetada väikest õhuniisutajat, sest see ei suuda sinu ruumi õhuniiskustaset hoida. Samuti tuleb selle veepaaki liiga tihti täita. Parim õhuniisutaja on selline, mis on loodud sinu tingimuste jaoks ehk sinu ruumi jaoks.

Õhuniisutaja tagab hea sisekliima

Parim õhuniisutaja peab tagama suurepärase sisekliima ehk sellise, mis on sinu tervise jaoks hea. Õhuniisutaja mõjutab nii meie heaolu kodus olles kui ka magades, sest õige õhuniiskuse tase on vajalik selleks, et me puhkaks hästi välja ja oleksime järgmisel päeval produktiivsemad. Samuti on teada, et normaalse õhuniiskuse taseme juures ei levi viirused niivõrd hästi. Seega aitab õhuniisuti hoida ära ka erinevate viiruste levikut ja on heaks valikuks sügis-talvisel ajal nii kodus kui ka kontoris. Nii nagu viirused ei saa hästi levida, on ka korraliku õhuniiskusega ruumis vähem ka teisi baktereid, mis allergikutel võivad mõjutada hingamisteid. Viimaseks, me teame kui tähtis on vee joomine nii meie tervise kui ka ilu jaoks. Niisamuti on normaalse niiskusega õhk hea meie nahale, usu meid, vahe on tuntav juba kiiresti.

 

Kokkuvõttes on parim õhuniisutaja selline, mis suudab sinu ruumi hästi ära katta. Veendu selles, et valid sellise õhuniisutaja, mis on loodud nii suurele toale nagu sinul on!

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.