Lastekärud, vankrid turvahällid ja turvatoolid – selleks on kärud.ee

Kui nüüd aus olla, siis on see tavaline kauplemiskeskkond veebis, kuid see on ka natukene eriline. Eriline, sest keskendume kõige pisematele ja nende vajadustele. Peamiselt leiad Kärud.ee lehelt müügiks lastevankrid, lastekärud, turvahällid, turvatoolid ja nende lisatarvikud.

Kui seni oled kõik vajaliku leidnud Facebooki marketplace-st või ühest mitmekümnest e-poest, siis meie soov on koondada kõik laste transpordivahendid ühte kohta. Nii uued kui kasutatud, eraisikute ja e-poodide tooted.

Kui sooviksid müüa oma kasutatud lapsekäru, siis kuhu sisestaksid Sina müügikuulutuse? Ühte kohta, kahte või mitmesse? Sama lugu käru ostmisega. Kuhu lähed Sina esimesena? Või kuidas üldse alustada valikuprotsessi?

Selleks lõimegi Kärud.ee. Üks koht kõige jaoks, mis puudutab Sinu pesamunade turvalist transporti ja selle vahendeid. Osta, müü, vaheta, anneta – valik on Sinu. Eelistad taaskasutust või otsid midagi uuemapoolset? Kärud.ee lehel me ei diskrimineeri.

Kärud.ee on mõeldud ainult ja veelkord ainult vankrite, kärude, turvahällide, turvatoolide ja nende lisatarvikutega kauplemiseks. Platvorm on üles ehitatud pidades silmas kasutajamugavust just selliste toodete otsinguks, filtreerimiseks ning vahendamiseks.

Sisestades otsingutesse käru või vanker, ei kuvata sulle valikut erinevatest järelhaagistest või aiakärudest. Sinu päralt on ülevaatlik nimekiri portaalis leiduvatest kuulutustest, mis sobivad just Sinu soovidega.

Lehel on koondatud nii lastekaupluste poolt sisestatud uued tarvikud, kui ka eraisikute juba kasutust leidnud kärud ja vankrid. Mida detailsemalt otsingukriteeriume lisad, seda täpsema vaste saad – nii lihtne ongi!

Kärud.ee ei piirdu ainult kauplemiskeskkonna pakkumisega. Me tahame olla Sulle parimaks nõuandjaks ja käehoidjaks uue toote valimisel või oma kasutatud toote müümisel.

Postitame regulaarselt oma blogisse asjakohastel teemadel. Turul pakutavate toodete heade/halbade külgede võrdlused, erinevate mudelite võrdlused, uudistoodete kajastamine. Lisaks anname näpunäiteid, millele pöörata tähelepanu uue toote valimisel või oma kasutatud toodet müües.

Lisa oma tarvikud müüki siin ja jälgi ka meie tegemisi ka Facebookis ja Instagramis.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.