Lasteaed Vurr

Ootame lapsi, vanuses 2-7 aastat,  uude Tallinna kesklinnas asuvasse eralasteaeda Vurr!vurr

Usume, et iga laps on erakordne ning milleski eriliselt tubli. Peame oma ülesandeks lapse need omadused üles leida ja omaltpoolt kaasa aidata nende arenemisele. Usume, et kunagi ei ole liiga vara seletada lastele asjade sisulist tähendust või alustada näiteks numbrite õppimisega.

Lasteaed asub Tallinna südalinnas Tatari tänaval.
Oleme paindlikud  võimaldame lasteaias käia täiskohaga, osalise koormusega, päevakaupa või suisa tunnihoius. Täpselt nii, nagu lapsele ja vanematele kõige paremini sobib.

Uudse lahendusena pakume ka teenust õhtune lastehoid+parkimine: tooge lapsed hoidu, parkige auto lasteaia hoovi ning minge teatrisse, kinno või õhtusöögile. Oodatud on nii lasteaiaealised kui koolilapsed – vanusepiirangut ei ole.
Õnnelikud lapsevanemad on suurim rõõm lastele.

Täpsem info lasteaia kohta kodulehel: lasteaed.reaalkool.ee
või
Facebooki lehel: https://www.facebook.com/Lasteaed-VURR-1756064827965511/

Ootame teid Lasteaeda Vurr!

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.