Laste voodipesu, mis peab vastu, kuid on õrn naha vastu

Laste voodipesu valimine võib osutada sama keeruliseks kui sobivate voodilinade valimine endale. Teadagi sõltub hea uni paljudest aspektidest, sealhulgas ka sellest, milline on voodi ja kogu voodipesu ehk fookuses on just viimase materjal. Laste voodipesu juures ei saa unustada ka disaini, sest just tema lemmikkarakter võib muuta magama jäämise palju kiiremaks. Olgu lemmikuks siis Peppa või Ükssarvik. Seda, kuidas valida laste voodipesu, saad teada juba järgmistest lõikudest.

Mille alusel valida laste voodipesu?

Voodi on koht, kus sinu laps veedab väga palju aega, seetõttu on äärmiselt oluline, et see oleks mugav. Mugav laste voodipesu on kombinatsioon õigest materjalist, disainist kui ka suurusest. Kõigest sellest räägime lähemalt juba kõikides allolevates lõikudes, alustades materjalist. 

Looduslikust kiust valmistatud laste voodipesu pole niisama oma kiidusõnu ära teeninud, vaid ikka asja pärast. Looduslikust kiust valmistatud kangas, nagu näiteks puuvill, on suurepäraste vastupidavate omadustega. Lisaks on sellistest materjalidest laste voodipesu hea hingavusega, see tähendab seda, et kangas reguleerib hästi temperatuuri ja ei pane last voodis higistama nagu paljud sünteetilistest materjalidest valmistatud voodipesu või ööriided. Seega on meie esimene soovitus valida laste voodipesu, mis on võimalikult naturaalsetest materjalidest. Kui sinu jaoks on oluline ka keskkonnasäästlik valik, siis vali orgaaniline puuvill või mõni orgaanilist päritolu materjalist (bambus, lina) valmistatud voodipesu.

Unustad ei tasu ka disaini – lõbusad prindid ja mustrid käivad laste asjadega käsikäes. Kaup24 ja Hansaposti tootevalikust võib leida palju erinevaid tekikotte ja padjapüüre, millel on peal paljude laste lemmiktegelased või need on rõõmsates värvides nagu kollane, roosa, roheline jne.

Laste vs beebi voodipesu

Tihti küsitakse, kas laste ja beebi voodipesu erineb üksteisest. Peamiseks erinevuseks on selle suurus, sest mõõdud on väga erinevad. Kuigi peamine erinevus tuleb hoopiski voodi tarvikutest, sest beebide tekk kui ka padi on paljuski erinev laste tekist ja padjast. Nii nagu ka suuremate laste voodipesu võiks olla võimalik looduslikest materjalidest, peaks see olema ka beebidele.

 

Laste voodipesu 100-150 x 200 cm e-poest

Laste voodipesu on saadaval väga erinevates mõõtudes, tavaliselt alates 100 cm laiustest voodilinadest ja tekikottidest kuni lausa 150 cm välja. Suure valikul tuleb lähtuda nii lapse vanusest kui ka voodi suurusest. Mida väiksem laps, seda väiksem võiks ka voodipesu olla. Valikut tehes veendu selles, et laste voodipesu sobib olemasolevale tekile ja padjapüürile. Vale suuruse ostmisel ei pruugi voodipesu üldse ümber mahtuda või jääb liiga suureks. 

Voodipesukomplekt on hea valik, kui sul on vaja soetada kogu komplekt, kus on padjapüür, lina ja tekikott. Samuti on nii võimalik osta korraga ühes stiilis laste voodipesu, mis oma disaini poolest pakub talle rõõmu ja sobib hästi lastetoa interjööriga.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.