Lapse sünnipäev on saabumas? Kingiideed väikestele tüdrukutele ja poistele

© Getty Images Pro via canva.com

Sünnipäevad on mõeldud tähistamiseks ja mõnusaks aja veetmiseks. Rõõmusta oma last selle olulise päeva puhul kingiga, mis paneb tema silmad särama. Kuidas aga leida sobiv kingitus lastele ja millised on praegused populaarsed kingiideed, saad teada juba järgmistest lõikudest. Tutvu meie suure kingituste juhendiga ja ole valmis saabuvaks lapse sünnipäevaks!

 

Kingitused, mis päriselt meeldivad lastele

Igasugune kink peab lähtuma kingi saajast, seetõttu tuleb kingitust valida sünnipäevalapse huvidest, vanusest ja soovidest tulenevalt. Selleks, et sul oleks kergem otsustada, mida sel aastal oma lapsele või mõnele väiksele sugulasele kinkida, oleme pannud kokku universaalsed soovitused, millest lähtuda.

Tüdrukute kingitus ei pea olema alati nukumaja või poistele auto. Loomulikult on need mõlemad head kingiideed, aga kui nukumaja ja mitmed erinevad mänguautod on juba olemas, tuleb mõelda millelegi muule, mis on seotud tema huvidega. Ükskõik, millised asjad sinu lapsele meeldivad, Kaup24 ja Hansaposti valikust leiad nii uue nukumaja, sporditarbed kui ka nutitelefoni. Selleks, et leida suurest valikust parim kink, mõtle järgmisele:

 

  • Millised on lapse hobid? Kui tal ei ole veel välja kujunenud hobisid, siis milliseid oskuseid sooviksid temas rohkem arendada? Vastavalt sellele saad kinkida kas joonistamiseks mõeldud tarbeid, tennise reketi või tantsukingad. 
  • Kui vanaks laps saab? Arvesta lapse vanuse ja arenguga. Oluline on kinkida midagi, mis sellele eagrupile peale läheb. Kui tegemist on eriti pisikeste lastega, siis vanusest lähtuvad mänguasjad aitavad arendada just sellele arenguetapile olulisi oskuseid, olgu selleks siis peenmotoorika või hoopiski lugemine. 
  • Millised on praktilised asjad, mida läheb vaja? Kas selleks on uus jalgratas, mugav seljakott, praktilised koolitarbed või hoopiski voodi? Kingiks võib valida ka midagi, mida tuleb niikuinii peatselt soetada. Kui oled otsustanud minna seda teed, siis ära unusta ka üllatuse momenti ja lisa kingile midagi, mida ta ei osanud oodata.

 

Kingiideed lastele

  1. Lauamängud – need võivad olla seotud kindlate oskuste arendamisega, nagu näiteks arvutamise või meeskonna oskuse edendamisega, aga ka niisama naljakad ja rõõmu pakkuvad.
  2. Sporditarbed – siia alla kuuluvad nii jalg-, korvpallid, jalgrattad, tõukerattad kui ka muud vahendid, millega saab aktiivselt aega veeta.
  3. Väljasõit koos perega – sõitke üheskoos toredasse sihtkohta, kuhu olete planeerinud juba pikka aega minna. Selleks võib olla nii matk Eestis kui ka lõbustuspargi külastus Soomes.
  4. Arvutimängud ja konsool – suurematele lastele lähevad need väga peale, üllata mängudega, mida ta saab koos oma sõpradega mängida.
  5. Mänguasjad – nukud, mänguautod, klotsid, pusled ja paljud muud mänguvahendid, mis on talle eakohased.
  6. Nutitelefon – sõltuvalt lapse vanusest saad kinkida kas lastetelefoni või päris nutitelefoni, et ta saaks selle vahendusel suhelda, mänge mängida ja pildistada.
  7. Uued moetooted – riided, aksessuaarid, jalanõud – uued riided lähevad alati noortele peale. Kingi midagi, mida ta on soovinud omale juba tükk aega osta.

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.