Kuidas valida lapse vanusele ja suurusele sobiv lapse turvatool

Lapse haiglast lahkumise ettevalmistamine hõlmab mitmeid olulisi samme, et tagada sujuv üleminek arstiabist koju.

Pidage meeles, et avatud suhtlus tervishoiutöötajatega on väga oluline. Ärge kõhkle küsimuste esitamisel või selgituste küsimisel lapse ravi ja kodust lahkumise kava mis tahes aspektide kohta. Teie aktiivne osalemine ja ettevalmistus aitavad kaasa edukale üleminekule ja teie lapse jätkuvale paranemisele kodus.

Rääkige tervishoiutöötajatega, et saada täielik ülevaade haiglast lahkumise plaanist. See peaks sisaldama üksikasju teie lapse seisundi, ravimite, vajalike järelkohtumiste ja hooldusjuhiste kohta. Hankige üksikasjalik teave kõigi ravimite kohta, mida teie laps kodus võtab. Saage aru annusest, sagedusest ja kõigist erijuhistest. Kui ravimeid on mitu, kaaluge ravimite võtmise ajakava koostamist. Saage üksikasjalikud juhised koduse hoolduse kohta, sealhulgas vajaduse korral haavade hooldamise, eluliste näitajate jälgimise ja kõigi eriliste ettevaatusabinõude kohta. Esitage küsimusi, kui mõni juhis on ebaselge.

Vastsündinu haiglast koju toomine on suur sündmus ja tema ohutuse tagamine autosõidu ajal on ülimalt tähtis.

Kasutage vastsündinutele mõeldud seljaga sõidu suunas olevat autoistet. Need on loodud spetsiaalselt selleks, et pakkuda optimaalset tuge lapse habras pea ja kaela jaoks. Veenduge, et autoiste vastab kehtivatele ohutusstandarditele. Lugege hoolikalt nii autoistme kasutusjuhendit kui ka sõiduki kasutusjuhendit, et saada õigeid paigaldusjuhiseid või näpunäiteid laste turvatoolide paigaldamiseks alates autodoc.ee. Veenduge, et autoiste on kindlalt auto külge kinnitatud. Kui võimalik, paigutage autoiste tagaistme keskele. Seda peetakse kõige ohutumaks asendiks autos. Vältige lapse riietamist mahukatesse riietesse või paksude tekkide kasutamist autoistmel istudes. Selle asemel riietuge kihtidena, et hoida oma laps soojas. Kui teete pikka reisi, planeerige sagedasi peatusi, et kontrollida oma last, toita ja vahetada mähkmeid.

Autodele on mõeldud mitut tüüpi lasteistmeid, millest igaüks on kohandatud laste konkreetsele vanuse- ja kaaluvahemikule.

 

  • Vanusevahemik: Sünnist kuni 2 aastani (või kuni laps saavutab istme kaalu- ja pikkuspiirid). Neil istmetel on rakmete süsteem ja sageli on kaasas eemaldatav kanderaam, mida saab kasutada lapse kanderaamina väljaspool autot.

 

  • Sünnist kuni 4 aastani (või kauem, sõltuvalt mudelist). Saab kasutada nii seljaga sõidu suunas kui ka näoga sõidu suunas, pakkudes pikemat kasutust.

 

  • Tavaliselt 2-7-aastastele lastele (või kuni laps kasvab istmest välja kaalu ja pikkuse järgi). Varustatud valja ja kinnitusvööga lapse kinnitamiseks.

 

  • 4 kuni 12 aastat. Mõeldud lapse pikkuse suurendamiseks, et sõiduki turvavöö sobiks korralikult. On olemas kõrge seljatoega ja seljatoeta turvatoolid.

 

  • 1 kuni 7 aastat (või kuni laps kasvab istmest välja kaalu ja pikkuse järgi).

 

  • Sünnist kuni 10-aastaseks saamiseni (või kuni laps kasvab istmest välja kaalu ja pikkuse järgi).

 

  • Sünnist kuni väikelapse vanuseni. Hõlmab autoistme, autosse jääva aluse ja jalutuskäru. Autoistme saab hõlpsaks transportimiseks lapsevankri külge kinnitada.

 

Oluline on järgida iga istme puhul tootja juhiseid ning järgida kohalikke seadusi ja eeskirju, mis puudutavad reisijate laste turvalisust. Lisaks on optimaalse ohutuse tagamiseks oluline istme paigaldust ja seisukorda regulaarselt kontrollida.

 

Neid juhiseid järgides loote oma vastsündinule turvalise ja mugava keskkonna autosõidu ajal. Pidage meeles, et teie pühendumine ohutusele tagab, et iga reis koos teie pisikuga on rõõmus ja turvaline kogemus.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.