Kuidas aidata nohus last, kes nuusata ei oska? 

 

Kuidas aidata nohus last, kes nuusata ei oska? 

Beebieas ei ole nohu pelgalt külmetuse tundemärk, vaid võib olla väga tõsiseks haiguseks. Lapsed hingavad läbi nina ning nohu korral on neil hingamine raskendatud. See omakorda toob kaasa lapse halva enesetunde ja nutmise. Lapse söömine ning joomine on häiritud, samuti magamine.  Oluline on lima lapse ninast eemaldada.  Kui lima ummistab ninas kanalit, kus peaks õhk läbi käima, siis loob see soodsa tingimuse bakterite kasvuks ja kõrvapõletiku tekkeks. Nohu korral on hea tilgutada ninna füsioloogilist lahust, mis puhastab, niisutab ning aitab vähendada turset. Ninast lima eemaldamiseks on väga erinevaid variante: mõni eelistab loputamist, mõni manuaalselt vooliku abil suuga välja imemist, mõni automaatset aspiraatorit, kus töö teeb masin ise ära.

Üha rohkem eestlaste südameid on võitnud Nosiboo Pro ninaaspiraator. See on saanud alguse kahe insenerist pereisa ja arstide koostööst ning võitnud mitmeid nimekaid auhindu Saksamaal, Inglismaal ja USAs. Üheks märkimisväärseimaks auhinnaks võib lugeda USAs võidetud PTPA auhinda.  PTPA näol on tegemist Põhja- Ameerika suurima vabatahtlike vanemate testimise ühinguga. Vanemad testivad erinevaid tooteid ning annavad sellele omapoolse hinnangu, mis tähendab, et tegemist on kõige adekvaatsema tagasisidega toodetele. Nosiboo valiti kõige usaldusväärsemaks tooteks! Nosiboo ninaaspiraatori eeliseks on imemisvõimsuse reguleerimise võimalus. Lahtisema ja väiksema nohu korral saab kasutada madalamat võimsust ning suurema nohu korral võimsust suurendada. Ja mis kõige olulisem- see on ninaaspiraator, mis reaalselt toimib!

Seda kinnitab ka suur hulk positiivset tagasisidet, mida Nosiboo on eestlastelt saanud:

Blogija Triinu Liis : “Ninaimurite “Apple” -beebi nohuga võitlemine läks 10 korda kergemaks! Ma olin ausalt öeldes nii vaimustuses, et võtsin selle viimane kord sõbrannade juurde kaasa, kellel sama vanad lapsed on, et demo teha. Ja ei, ma ei saa selle eest raha, kui toodet ostetakse. Ma lihtsalt olin amazed“

Tuntud treener ja bikiinifintessi tegija Egle Eller-Nabi: „Meie poja jaoks oli see nagu mänguasi tänu oma nunnule välimusele. Esimesest korrast alates võttis Nosiboo omaks muidugi pigem mänguasjana. Aga siiski see aitas kaasa, et protestita nina puhtaks saada.“

Kinnise nina korral on lisaks füsioloogilisele lahusele hea teha näiteks auru, mis avab hingamisteid ning muudab sekreeti vedelamaks. Samuti ninasalvi panna õhukese kihina nina alla, mis kergendab läbi nohuse nina hingamist.

Nohus laps on tihtipeale pahur, sest tunneb ennast kehvasti. Nina puhastamisel tuleb kindlasti jääda rahulikuks, et laps ei tunnetaks vanema ärevust ja pinget. Lapse jaoks on protseduur niigi ebameeldiv ning hea oleks talle eelnevalt aparaati ja protseduuri rahulikult tutvustada, olla mänguline.

Ja, mis on veel väga oluline. Külmetunud ja nohune laps tahab lähedust! Paku talle seda nii palju kui võimalik. Ole ta kõrval, silita teda, näita oma hoolt ja armastust, sest kus on veel rahulikum uinuda kui mitte on kalli ema kaisus.

 

Eestlaste südameid võitnud Nosiboo ninaaspiraatorit on võimalik soetada e-poest: www.kidsmed.ee

 

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.