Kingitused lapse sünni puhul

© Marvelmozhko via canva.com

 

Oled oodatud katsikule? Siit leiad kingitused, mida värsketel lapsevanematel vaja läheb. Ammuta inspiratsiooni meie kingiideede nimekirjast ja leia kõik vajalik Hansapostist või Kaup24-st!

 

Moony mähkmed

Suured mähkmetordid on üheks peamiseks kingituseks uue lapse sünni puhul. Tegemist on väga praktilise kingitusega, mis kulub alati ära, seega pole vaja mõelda millegi väga originaalse peale, vaid pigem kinkida seda, mida läheb vaja. Kuidas aga valida sobivad mähkmed kingiks? Moony mähkmed on ühed võimalikud, mida selleks puhuks valida. Moony mähkmed on valmistatud looduslikest materjalidest ja need on pehmed, ärritamata beebi õrna nahka. Osta Moony mähkmed vastavalt lapse vanusele ja kingi kvaliteetseid mähkmeid!

 

Pepa mänguasjad ja muud lastetarbed

Teine võimalus on läheneda kingiga tulevikkuvaatavalt. Tihti on paljud asjad lapsevanematel juba olemas ja siis võib kinkida asju, mida lapsevanemaks saades kasutada. Võib öelda, et kõikide laste lemmik on Pepa ja just seetõttu võid kaaluda mõne põrsas Pepa teemalise mänguasja, raamatu, riideeseme või millegi muu kinkimise peale. Sa võid tutvuda ka meie populaarsete laste mänguasjade nimekirjaga, et ka sealt ideid ammutada.

 

Öölamp paremaks uneks

Öölambid on maheda ja õrna valgusega lambikesed, mis aitavad luua turvalise keskkonna sinu beebile. Need on kasulikud paremaks uinumiseks aga ka öösel, kui beebi vajab toitmist või lohutamist. Lisaks praktilisele funktsioonile on paljud öölambid ka väga kauni disainiga, muutes selle oluliseks sisustuselemendiks lapse toas.

 

Raamatud lapse arengust, kasvatamismeetoditest jpm

Alati on käepärased ka erinevad raamatud, mis tutvustavad kasvatamise meetodeid nagu näiteks populaarseid Montessori ja Waldorfi meetodit. Aga need ei pea olema seotud mõne spetsiifilise teemaga, vaid ka üldharivad. Igasugused nõuanded ja näpunäited võivad uutele lapsevanematele ära kuluda. Kingi raamatuid, millest nad võivad huvi tunda. Kui sa ei soovi selliseid raamatuid kinkida, siis alati kulub ära üks muinasjuturaamat, mida saab kasutada lapsele ette lugemiseks.

 

Mahukas beebitarvete kott

Neid asju, mida lastega kaasas kanda, on palju. Selleks puhuks on loodud erinevaid beebikotte, nii seljakotte kui ka õlakotte, kuhu panna kõik vajaminev alates mähkmetest kuni lutipudeli, teki ja paljude muude asjadeni välja. Kingi kott, mille üle lapsevanemad rõõmustavad. Veendu selles, et kotil on mitmeid praktilisi funktsioone, sahtlid ja taskud.

 

Lõõgastavad tarbed koduseks spaaks

Lapse sünd on imeline, aga ka väsitav aeg. Ära unusta oma häid sõpru ja üllata neid mõnusate tarvetega, mida nad saavad kasutada vabadel hetkedel lõõgastamiseks. Kingi näomask, vannipallid, lõhnaküünlad kui ka muud tarbeid, millega end vannis või saunas poputada.

 

Kinkekaart vajalike tarvete ostmiseks

Kui sa ei ole kindel, mida kinkida või tead, et kõik on juba olemas, siis kingi kinkekaart, millega saavad lapsevanemad ise vajalikke asju osta. Selleks sobib hästi näiteks Kaup24 või Hansaposti kinkekaart, sest nendest e-poodidest leiad kõik alates mähkmetest, koolikottidest kuni lastetoa mööblini välja.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.