Kingitus rinnaga toitvale emale

Rinnapiim on parim kink, mida ema oma lapsele elutee alguses anda saab. Tundub, et loodus on kõige peale mõelnud ja mis võiks olla loomulikum ja lihtsam kui imetamine. Paraku, et pruugi see kõigil alati nii lihtsalt minna, kuid targalt tegutsedes saab probleemidest enamjaolt jagu.

Isegi kõige “piimarikkam” naine pole imetamiskriiside eest kaitstud. Kõige sagedamini võib kriise ette tulla 3-6 nädalal ja 3-4 ning 7-8 kuul peale beebi sündi. Prolaktiini tootmine väheneb ning piima kogus väheneb.

Hüpogalaktia ehk vaegpiimasus, piima vaegnõristus.

Peamised põhjused vaegpiimasuse tekkeks on alatoitumus, füüsiline ja emotsionaalne sünnitusjärgne stress, vale imetamistehnika või siis hiline rinnale panek. Harvemal juhul võib hüpogalaktia olla põhjustatud närvisüsteemi-, hormonaalsetest häiretest või endokrinoloogiliste haiguste puhul.

Imetamise ajal moodustub iga päev keskmiselt 850ml rinnapiima, et see juhtuda saaks tuleb jälgida erinevaid punkte. Rinnapiima moodustamisel on oluline piisav vedeliku tarbimine, mis võiks olla 1,5-2 liitrit päevas, toidu osas eelistada vedelaid toite- suppe ja kompotte ja vältida piimaeritust pärssivaid toiduaineid nagu näiteks konservid, suitsutatud ja soolatud tooted, aga ka terava lõhna ja maitsega maitseained. Lisaks on oluline vaikne ja rahulik õhkkond peres ning imiku sage rinnale panek.

Lisaks õigele toitumisele on igal imetaval emal soovituslik tarbida loodusliku preparaati Apilak Grindeks. See on mesilasema toitepiim, mis on iidsetest aegadest tuntud oma raviomaduste poolest. Apilak sisaldab hulgaliselt vitamiine, makro- ja mikroelemente ning aminohappeid. Apilak Grindeks parandab laktatsiooni 1,5 korda. Sellist tulemust kinnitas avatud, randomiseeritud, paralleelne uuring. Lisaks rinnapiima eritamise stimuleerimisele tugevdab Apilak immuunsust, suurendab organismi stressitaluvust, aitab väsimuse vastu, on ainevahetust stimuleeriv ning söögiisu parandav. Samuti sobib abistava vahendina neurootilisuse ja madala vererõhu korral.

Apilak Grindeks on toidulisand, mida võivad kasutada lapsed alates 3.eluaastast, täiskasvanud, rasedad ja imetavad emad.

Apilak on kuninglik kingitus looduselt, mille leiad apteegist!

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.