Kingime lapsele hellust ja hoolt iga päev

Header

Kingime lapsele hellust ja hoolt iga päev 

Iga ema tahab, et laps kasvaks rõõmsa ja tervena. Selleks on aga vaja päevast päeva hoolitseda siia ilma sündinud uue inimese kõikide, ka kõige väiksemate, elunüansside eest.

Üheks aktuaalsemaks teemaks on laste tualett.

Talumatu on näha pisipõnni pepul haudumusest tekkinud punaseid laike. Kõik me tahame kaitsta oma kalleid lapsi taoliste ebameeldivuste eest.

Väikelaste nahk on õrn ja õhuke, nende nahk on kaks korda täiskasvanud inimese omast õhem. Seetõttu, kui lapse nahk on mähkmetes mõjutatud uriini ja roe tõttu tekkinud soojusest ja niiskusest, muutub see kortsuliseks ning võivad ka tekkida vigastused.

Lapse roe sisaldab baktereid, mis võivad esile kutsuda nahaärritust, soodustades selle haudumist. Lapse naha kaitseks on vaja mähkmed hoolikalt valida. Kompanii BRILLANTE.EE on aidanud paljudel emadel alatiseks leida lahenduse.

logod

Millistele mähkmetele peaksid emad pöörama tähelepanu? 

Viimastel aastatel on noorte emade seas populaarsust kogunud jaapani mähkmed Moony ja Merries. Küsite, mille poolest erineb jaapani mähe näiteks euroopa mähkmest?

Eelkõige kvaliteedi poolest. Jaapan on juba ammu paljudes valdkondades, muuhulgas ka lastekaupade tootmise valdkonnas, liidrikohal. Nimetatud brändid on juba ammu Aasia riikides ja Venemaal mähkmete seas number üks. Peamiste eelistena tuuakse välja materjali pehmust ja õrnust, naha ärrituse puudumist jne.

Lihtsalt parimad

Jaapani mähkmete valmistamisel on kasutatud vaid naturaalseid materjale – õhkõrna puuvilla või tselluloosi, eukalüpti laaste – just seetõttu ei teki lapsel allergilist reaktsiooni. Eritehnoloogia võimaldab nahal hingata ja jääda alati (tõepoolest ALATI) kuivaks.

Veel üks tähtis eelis on eriabsorbent, tänu millele mähkmete täiteaine ei pulstu ega muutu raskeks isegi kestva kasutuse korral. Lisaks kaitseb pisipõnni õrna nahka ärrituse eest antibakteriaalse-hüpoallergeense immutuse koosseisus sisalduv E-vitamiin.

Jaapani mähkmed on välja töötatud väikelapse anatoomilisi ja füsioloogilisi eripärasid arvesse võttes (imikud liiguvad tavaliselt vähe ja higistavad palju, vanemad lapsed aga vastupidi). Mähkmetes on läbi mõeldud iga pisiasi. Vanematele lastele on mõeldud mugavad püksmähkmed.

1 Vähesem mõju laste nahale. 
Sisekiht on loodud peentest õhulistest kiududest. Puudutusel on see lausa siidine. Kiht vähendab hõõrdumist 40% võrra. Lapse nahk on ärrituste eest kindlalt kaitstud.
2 Kaitsevad kindlalt lekkimise eest ja imavad niiskust momentaalselt.   Mähkmed suudavad momentaalselt imada kogu niiskuse ja seda mitu korda järjest. Lapse pepu on alati kuiv.
5 Täielikult hingav pealispind
Materjal takistab haudumist ja hoiab lapse naha kuivana.
4 Kaitse lekkimise eest ja indikaatorid 
Jalgade ümber on krooked, mis hoiavad kindlalt ära lekked. Värvindikaatorid annavad märku, millal on mähet vaja vahetada.
1 Pehmus
Kõik lapse nahaga kokku puutuvad mähkme osad on äärmiselt pehmed ja õrnad.

 Millist brändi valida?

 Soovitame alustada mähkmetega Moony – need meeldivad kõigile. Paljud aga lähevad üle mähkmetele Merries ja jäävadki nendele truuks. Igal juhul tasuks teil endal veenduda ühtede või teiste mähkmete kvaliteedis või siis küsida nõu müüjate-konsultantide käest. 

WWW.BRILLANTE.EE

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.