Kas soovid reisida Egiptusesse soodsa hinnaga?

Reisid Egiptusesse – päike, püramiidid, idamaine köök…

Egiptus on huvitav. Püramiidid on uhke vaatamisväärsus, mida peaks elus ära nägema. Kuid Egiptusesse tasub reisida ka seetõttu, et sealne ilm on aastaringselt soe ja suurepärane…

Pilt Pixabay.com

Kahtlemata avaldab reisiplaanidele mõju rahakoti paksus. Mida kaalukam rahakott, seda vabamad reisiplaanid. Kuid ära karda, et puhkusereis jääb sel aastal ära raha pärast. Kas sa Internetti kasutad? Kui nii, siis ei pruugi Egiptuse reisid üldse kalliks osutuda. Nagu paljud muud asjad, on ka reisidiilid internetist ostes sageli tunduvalt soodsamad. See tähendab seda, et reisida saavad ka need, kes ei soovi selleks kõiki oma sääste kulutada. Soodsad reisipakkumised leiad KidyTour.ee.

Reisid Egiptusesse – see on päike ja püramiidid, idamaine toit ja uued kogemused. Kuna sinna reisimiseks ei pea rahakott sugugi puuga seljas olema, on Egiptusest kujunenud populaarne reisisihtkoht. Inimesi tõmbab aastaringne soe rannailm, aga ka maitsvad toidud ja põnev ajalugu. Ühesõnaga – suurepärane atmosfäär.

Kas kahtled veel milleski?

Kummalisel kombel leidub ka neid, keda Egiptus ei tõmba. Suurem osa reisijaid meenutab oma reisi siiski üksnes heade sõnadega. Kuidas võikski Egiptust mitte armastada? Maitse üle ei vaielda – selle reegli alla käivad paraku ka linnad ja riigid.

Kas oled Egiptusesse mineku osas skeptiline? Kõik ei peagi loomulikult meeldima ning reisimine ja uued kogemused toovad alati kaasa kahtlusi. Igal juhul võime kinnitada, et Egiptus võlub turiste ning ka eestlased on sellest sihtkohast igal aastal väga huvitatud.

Elu on seiklus nii Eestis kui ka välismaal

On kulunud tõde, et elu on igal juhul seiklus  –  seda nii kodus kui ka välismaal. Kuidas seda aga veelgi huvitavamaks muuta  –  kas sõita puhkuse ajaks mõnda teise linna, mere äärde või planeerida pikem reis? Valik sõltub paljudest faktoritest  –  mõju avaldavad finantsolukord ja eelnevad reisikogemused. KidyTour.ee pakub soodsaid reise igale maitsele.

Ka kõhklused mängivad suurt rolli. Mõned inimesed reisivad rohkem ja teised vähem. Ühed eelistavad puhkusel kodust välja saada ja teised vastupidi kodus olla. Mõned reisipaketid on keskendunud lõõgastuse pakkumisele ja teistes on tähtsal kohal uued elamused, ajalugu ja põnevad geograafilised paigad. Ühes tões pole aga mingit kahtlust – reisimine rikastab igal juhul! Olgu reisisihtkoht siis Egiptus või mis tahes paik maailmas.

Pilt Pixabay.com

 

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.