Furgner pakub Eestis soodsa hinnaga Skandinaavia disainmööblit

Furgner on Eesti kodusisustuskaupade e-pood, kelle tootevalikusse kuulub põhjamaine puhta joonega disainmööbel. Saadaval on kvaliteetsed ja funktsionaalsed toolid, lauad, diivanid, kapid, riiulid, valgustid ning kaunid kodukaubad.

Valge kummut Nina (pildil) on üks Furgneri müügihitte

Furgneri e-pood tõestab, et pilkupüüdev disainmööbel ei pea alati hingehinda maksma. Kvaliteetmööbli valikust leidub sobiv ese igasse ruumi, iga eelarvega kodusse.

Soodne disainmööbel – kuidas see võimalik on?

  • Hea hinnapoliitika

Furgner teeb iga päev tööd selle nimel, et pakkuda Skandinaavia disainmööblit ja ainulaadseid kodusisustustooteid taskukohase hinnaga. E-pood võimaldab hoida minimaalset kasumimarginaali ja muuta omanäoline disain kõigile kättesaadavaks.

  • Säästlik tootmine

Furgner on valinud koostööpartnerid, kelle tooted valmivad säästlikult ja efektiivselt. Kasutatakse toormaterjale, mis on soodsamad ja samal ajal ka loodussäästlikud.

  • Teie jaoks loodud

Furgneril on Skandinaavia disainerite ja tootjatega personaalne suhe. Iga ese on valmistatud teie jaoks ja võimalusel on arvestatud ka teie erisoovidega. Kaup ei liigu mitte kulukasse vahelattu, vaid tootja juurest otse teie juurde ja seda parima võimaliku hinnaga.

Eriti magusad disainmööbli pakkumised Furgneri outletist

Furgneri e-poe juures tegutseb ka outlet, kust leiab disainmööbli sooduspakkumised. Outletis on saadaval eriti soodsa hinnaga mööbel, mille tootmine on peatatud.

Diivan Montesano (pildil) on Furgneri enimmüüdud diivan

Kvaliteedikontroll ja garantii kindlustavad kliendile südamerahu

Furgneri e-poe Tallinna kesklinnas asuvas salongis on võimalik mitmete toodete ja materjalidega tutvuda, oma erisoovidest rääkida ja disaini osas nõu pidada. Lisaks sellele, et mööblitootjad arvestavad teie erisoove, annab Furgner toodetele ka garantii.

Furgner on disainmööbli e-pood

Valikuga tutvumiseks külastage Furgneri e-poodi aadressil: https://furgner.com/ või astuge läbi salongist aadressil Sakala 7, Tallinn.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.