Enzypin – uue generatsiooni puhastusvahendid maailma juhtivatelt puhastusainete ekspertidelt!

Enzypin taimsel toorainel põhinevad puhastusvahendid on teadlaste paljude aastate pikkuse uurimistöö tulemustel ja innovatsioonil põhinevad uue generatsiooni puhastusained. Toodete aluseks on uued põhimõtted, keskkonnasäästlikud tehnoloogiad ja toorained otse loodusest.

Tegemist pole nn.naftakeemia ja looduslike komponentide või loodusest sünteesitavate toorainete kokkusegamisega, püüdes anda tootele “loodussõbralikumaid” omadusi, mis on iseloomulik enamikule täna turult leitavatele “ökoloogilistele” keemiatoodetele.

Enzypin puhastusained sisaldavad kuni 99 % looduslikku toorainet ainulaadses koosluses muundamata kujul. Toodete valmistamisel on kasutatud Vahemere männist (merimänd, ld.k. Pinus pinaster) eraldatud taimset toorainet, taimse päritoluga pindaktiivseid aineid ja bioaktiivseid lisandeid (ensüüme), mis aitavad lagundada valgulist ja rasvmustust ning tärklisesarnaseid kõrgpolümeerseid aineid.

Kõik Enzypin tooted on litsenseeritud Euroopa Liidu ökomärgistusega (Ecolabel.eu). Tooted on 100 % biolagunevad ning inimesele ja loodusele täielikult ohutud. Puhastusvahendid ei põhjusta allergiat ( Eesti Allergialiidu tunnustus) ja on nahale pehme toimega.

Toodete iseloomulik meeldiv ja värske lõhn tuleneb taimsest toorainest. Enzypin puhastusvahendid on kontsentreeritud ja väga efektiivsed, sobides nii professionaalseks kasutamiseks kui ka tavatarbijale.

Enzypini puhul on tegemist ühega esimestest jätkusuutlikku maailmaarengut toetavatest kontseptidest – puhastusained on ohutud tervisele ja keskkonnale nii tootmise, kasutamise, kui ka lagunemise protsessis.

Tooted pärinevad Prantsusmaa firmalt Action Pin, kes on 20 aastat pühendunud taimse tooraine baasil ökoloogiliste puhastusainete väljatöötamisele. Kogu tegevus toimub sertifikaatide ISO9001 (kvaliteet), ISO 14001 (keskkond) ja OHSAS 18001 (tervis ja turvalisus) raames. Firma Action Pin kuulub tütarettevõttena suurde DRT gruppi, mis on globaalselt üks juhtivaid taimse tooraine tootjaid ja nn. “rohelise keemia” väljatöötajaid ja propageerijaid.

Kergenda oma kodu koristamist ja säästa aega, tervist ning loodust!

Maaletooja: Ecorun OÜ

Koduleht ja e-pood: https://ecorun.ee/

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.