Beebipäevik vol2 – kolmest saab neli!

Emmede Klubil on suur rõõm tutvustada teile Beebipäeviku teise hooaja peategelasi – Kätlinit, Tambetit, Jasperit ja projekti peakangelast beebit, kes näeb ilmavalgust juba kevadel. Sel korral on perekonnas üks laps juba kasvamas ja projekti käigus saame jälgida, milliseks muutub peredünaamika uue liikme lisandumisega perre. Loomulikult külastab ka sel korral perekond mitmeid eri valdkonna spetsialiste, saab osa võtta suurepärastest fotosessioonidest ning valatakse üle kingitustega. Jälgime teraselt ka Kätlini lapseootusaega ning seejärel juba beebi arengut esimestel elukuudel.

Kuigi Kätlin ja Tambet pereloomist otseselt ei planeerinud ja rasedus tuli neile üllatusena, oli laps perre oodatud ja mõlemad vanemad üllatuse üle õnnelikud. Praeguseks kahe-aastane Jasper on aga nüüd juba ootamas väikest õde või venda. Sel korral ei jätnud noored midagi juhuse hooleks ja teine laps oli planeeritud.  Nii Kätlin kui Tambet on seda meelt, et lapsed võiksid kasvada väikeste vanusevahedega. Kahjuks Kätlini teine rasedus ei olnud elujõuline ja katkes juba 9. nädalal. Pärast väikest hingetõmbeaega otsustati siiski uuesti proovida ja siin nad nüüd on. Kätlinil ja Tambetil mõlemal on Jasperiga eriline lähedane suhe. Kuigi Tambet on enamuse ajast tööl, on Jasper juba sünnist saati pigem issikas olnud ning just isal õnnestub siin peres laps kerge vaevaga maha rahustada.

Kätlin on Jasperi esimestest elukuudest saati tegelenud aktiivselt blogimisega ning leiab, et see on hea viis oma mälestuste talletamiseks. Huvi fotograafia vastu on Kätlinil olnud juba kauem. Pärast keskkooli tõukas just huvi fotograafia vastu Kätlini sisekujundust õppima. Kätlin on kätt proovinud ka maalimises ja tema kodu kaunistavad mitu tema enda loodud teost. Loominguline perekond on ka suur taaskasutuse toetaja, pooldab isetegemist ja eelistab kvantiteedile kvaliteeti. Ka peatselt sündiva beebi jaoks on perekond alles hoidnud Jasperi kantud beebiriideid ja muid tarbeesemeid.

Beebipäeviku projektiga pani noori liituma just see sama soov talletada mälestusi. Eelmine hooaeg tundus Kätlinile mõnusa kogemusena, aga ise ta kohe meile kirjutama ei kippunud. Pärast põgusat vestlemist minuga, otsustas perekond siiski esialgsest hirmust üle saada ja osaleda.

Emmede Klubil on igatahes väga hea meel, et just Kätlin, Tambet ja Jasper on meiega. Juba järgmises osas näeme, kuidas läheb Kätlinil ämmaemanda korralisel visiidil.