Beebipäevik: Anne Sophie esimesed päevad kodus

Beebiga kojutulemine ning esimesed hetked omaette on alati erilised ja on ka aastate pärast meeles. Millised on esimesed päevad kodus koos Annega?

Väikesel Annel on nüüd ametlikult nimi pandud – Anne Sophie.

Imetamise ja piimatekkega on Stinal kõik hästi. Anne sööb isuga ja piimapais on Stinal kergelt möödunud. Annel oli küll vahepeal kõht lahti, mille peale Stina isegi lastehaigla nõuandetelefonile helistas, aga ka seegi on nüüdseks seljataga.

Nagu vastsündinute puhul täiesti loomulik on, ärkab ka väike Anne öösel sageli selleks, et süüa.

Kodus on tööjaotus paigas. Päeval, kui Reigo tööl on, askeldab Stina beebiga ja õhtul saab issi võimalusega Annega tegutseda ja lobiseda. Stina ütleb, et sugulased helistavad koguaeg, millal saaks külla tulla, aga värskete lapsevanematena on nad Reigoga valdavalt väsinud ja ei kipu päevad läbi inimesi võõrustama.

Stinal on sünnitusjärgne aeg möödunud loomulikult ja mõnusalt. Suuri muudatusi meeleoludes ja halba olemist ei ole olnud. Vahel, kui Anne nutab ja ei tea, mis tal viga on, on ikka natuke keeruline, eriti kui nii päev kui ka öö on olnud rahutud, aga ka see ei ole praegu väga keerukas olnud. Ka Reigo igati abiks ja kõik on siiani hästi läinud.

Järgmine kord vaatame, kuidas Anne esimesele autosõidule läheb!

Greetel Lee
greetel@emmedeklubi.ee
www.emmedeklubi.ee

Artikleid samal teemal

Uued teemad foorumis

Foorumi esilehele