5 head ideed kingikotti.

Enne pühi on paljudel stress laes – töö juures vaja 1000 asja lõpetada, pühadeaegsed ettevõtmised planeerida ja lisaks veel lahendada küsimus – mida panna kingikotti.

Niisiis, mis see võiks olla? Mitte liiga kallis, natuke kasulik ja arendav, hea kui paneks lapse ka liikuma. Ja muidugi võiks see olla midagi erilist.  Ja hea kui seda saaks kiirelt kätte, et ei peaks 10-20 päeva netipoest ootama. Tuleb tuttav ette?

Meile tuleb, sest oleme seda sageli paljude vanemate-vanavanemate käest kuulnud.

Paljude puhul on piiriks 100 Eur, mõnel vähem, mõnel rohkem. Mida oleme soovitanud?

 Alla 100 Eur – 2 +1 soovitust

  • Orbitwheel Indy (89 Eur) on sellest aastast Eestisse jõudnud aktiivne õues liikumise ja koos aja veetmise vahend. See on 2 kerget alla 30cm läbimõõduga plastikratast – üks kummagi jala jaoks, mille sees on tugiplatvorm. Lapsele kuni 60kg. Sellega liikumine sarnaneb pisut rulale, või ripstickile. See on eelkõige suviseks ajaks mõeldud, aga võib ka muul ajal kuiva ilmaga väljas kasutada. Youtubes on selle kohta palju videosid. Eeloleval suvel saab sellest kindlasti noorte seas populaarne liikumisvahend. Pakendis on kaasas ka kandekott juhend ja CD.
  • Istekart tasakaaluliikurile (69 Eur). Lapsele, kel on kodus juba tasakaaluliikur, oleks suureks rõõmuks istuda karti istmele ja avastada tasakaaluliikuril sõitmine uutmoodi. Kiirendus, driftimine jm – kuigi see tundub rohkem poegad (ja isade) pärusmaa, pakub istekart adrenaliini ka emadele ja tütardele. Istekart sobib kõigi 6- 8- ja 10-seeria tasakaaluliikuritega.
  • VR-prillid (al 17 Eur). Paneme selle viimaseks, kuna see kingitus pakub põnevust 3D maailmas, kuid mõnevõrra vähem kehalist aktiivsust. Vaadata saab 3D loodusfilme jm põnevat, muidugi ka 3D mänge.  Kasutamiseks on vaja nutitelefoni, mis prillide sisse kinnitatakse.

 

Üle 100Eur – 3 +1 soovitust

  • Tasakaaluliikur (al 174Eur). Perekooli lugejale on gpad.ee veebipoes kuni 10. jaanuarini 2018 soodustus -15%, koodiga NAISTE57. Tasakaaluliikuri tutvustamist ei vaja. Küll aga tuleb ümber lükata eksiarvamus, et astudes liikurile lapse liikuvus väheneb.  Igaüks, kes on kasvõi ühe bussipeatusevahe sõitnud liikuriga võib kinnitada, et tasakaalu hoidmine tähendab kõigi lihasgruppide aktiivsust, alates jalataldadest kuni kaelani. Tasakaaluliikur on aktiivne elu!
  • Elektrirula (al 199 Eur). Ka siin kehtib sama koodiga soodustus -15%. Elektrirula on nagu rula, kuid sõltuvalt mudelist on tal 1-2 mootorit ja aku, mis tähendab et temaga saab sõita ka ilma jalaga hoogu lükkamata. Kiirust saab ise puldiga muuta, mis on sõidu ajal käes. Superpopp asi nii positele kui tüdrukutele.
  • Orbitwheel Tandem (139Eur). See koosneb nagu ka Indy kahest platvormiga rattast, aga need on ka omavahel ühendatud. Seetõttu on sõidukogemus erinev. Tandem (ja ka Indy+) kannab ära ka täiskasvanu kuni 100kg.
  • Elektritõukeratas (399-1390Eur). Elektritõukeratas on tõusev trend. Paljudes Euroopa suurlinnades piiratakse autode kasutamist kesklinnas. Mõnelgi pool on elektritõukerattad juba asemele tulnud. Sama näeme varsti ka Tallinnas-Tartus. See on paras sõiduriist ka jõuluvanale, kui tali ka sel aastal peaks taeva jääma.

 

Soovime Perekooli lugejale vastupidavust ja rahulikku meelt ja rõõmsaid pühi kõigile!

Selle artikli kirjutasid Mart ja Markus GPAD.EE tiimist. Rohkem infot www.gpad.ee

GPAD 10S koomiks ja istekart

GPAD 8R “Hummer”

Orbitwheel Indy+

 

 

 

www.gpad.ee

56808138

info@gpad.ee

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.