Beebipäevik: Stina ja Reigo tutvustus

Meil on hea meel teile tutvustada uut toredat projekti “Beebipäevik” mille peategelasteks on Stina, Reigo ja nende varsti sündiv beebi. Stina on siiani Emmede Klubi lehel oma rasedusest blogi pidanud ja nüüd avaneb meile imeline võimalus jälgida Stina raseduse lõppu, sünnitust ja nende kalli beebi arengut ning kasvamist. Saame nendega kõigepealt tuttavaks!

Stina ja Reigo elavad toredas rohelust täis väikelinnas, sest just seal on nende meelest beebil kõige parem kasvada.

Stina ja Reigo kohtusid kohalikus ööklubis ja on alates kevadest abielus. Mõlemad soovisid seda ja pidasid tähtsaks, et terve pere kannaks lapse tulekul ühte nime. Väga suurt pidu nad ei korraldanud, aga lisaks registreerimisele pani noorpaar kinni pika laua ja abiellumist sai mõnusalt tähistatud.

Nagu noortel peredel ikka, oli ka Stinal ja Reigol mure kõrgete üürihindade pärast. Kuna nad on mõlemad samast linnast pärit, kus nad ka praegu elavad, tundus see elukeskkond neile kõige sümpaatsem. Stina, kes töötas enne sünnituspuhkusele jäämist kohalikus ajalehes, tegi parajasti lugu ühest taastamisel olevast vanast ja erilisest majast, kuhu nad lõpuks ise elama sattusid.

Esimest korda meie üleskutset nähes arvas Stina, et ei – videoprojektis ta küll ei osale, aga veidi aja pärast oli ta juba teist meelt. Nad jõudsid Reigoga järeldusele, et läbi selle avaneb neile palju võimalusi, mida nad võib-olla igapäevaselt ette võtta ei saaks. Nad saavad kohtuda erinevate spetsialistidega, kelle nõuanded aitavad neil paremini lapsevanema rolliga kohaneda.

Stina vaatas perekoolis käies seal näidatavaid sünnituste videosid ja leidis, et need on kohati iganenud ning on aeg teha uuem ja tänapäevasem sünnituse video. Ka see oli üks põhjustest, miks ta otsustas projektis osaleda. Ja mis peamine, selle projekti materjal jääks neile toredaks mälestuseks, mida hiljem nostalgiliselt vaadata.

Stina veel sünnitust ei oota. Ta ütleb ,et see on tema esimene rasedus ja juba praegu on veidi kurb mõelda, et see on varsti otsas. Nii Stina kui ka Reigo sugulased ootavad beebi tulekut väga. Reigo vanematel on tegemist esimese lapselapsega. Ka Stina perekonnas on põnevust küllaga, kuna sel korral on tulemas pisike neiu.

Stina ja Reigo väikest beebit ootame ka meie väga. Enam ei olegi palju jäänud! Mis meid aga koos Stina ja Reigoga veel enne sünnitust ees ootab, juba järgmisel korral!

Toimetanud perekool.ee